KOMUNIKAT MGZBM – KORONAWIRUS

KOMUNIKAT

Kierownika Miejsko-Gminnego Zarządu Budynkami Mieszkalnymi w Strzyżowie                     o organizacji pracy jednostki w związku                     z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Zdrowia stanu zagrożenia epidemicznego od dnia 16 marca 2020 r. aż do odwołania Miejsko-Gminny Zarząd Budynkami Mieszkalnymi w Strzyżowie pozostanie nieczynny dla interesantów. MGZBM nie przerywa pracy i będzie prowadził dyżury od poniedziałku do piątku  w godzinach od 700 do 1500.

Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników informujemy, że wszelkie sprawy załatwiane będą telefonicznie, drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty.

Telefon do biura MGZBM : + 48 /17/ 2765 044,                                e-mail: mgzbm@onet.pl

Bezpośredni kontakt z konserwatorami jedynie                      w sprawach istotnych, niecierpiących zwłoki możliwy jest drogą telefoniczną w godzinach pracy od 700 do 1500 (Tel. 608 858 898)

Okresowej zmianie ulega również zakres i czas pracy dozorczyń. Skoncentrują się na czynnościach mających na celu dezynfekcję poręczy, klamek i uchwytów drzwi oraz domofonów.

Mieszkańców prosimy o zrozumienie i apelujemy                       o dostosowanie się do wszelkich zaleceń i ograniczeń.

Kierownik MGZBM  w Strzyżowie

Marek Wójtowicz


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *